Alfakredyt – warto wziąć pożyczkę?

alfakredytAlfakredyt jest łotewską firmą mikropożyczek, która w Polsce posiada swoją siedzibę w Suwałkach. Za pośrednictwem strony internetowej udzielane są pożyczki na kwotę maksymalnie 2000zł. Okres spłaty może wynosić od 5 do 30 dni, przy czym im dłuższy okres tym wyższe są koszty pożyczki. Firma reklamuje się jako przyjazna dla Klienta, udzielająca ekspresowych pożyczek w 15 minut.

Alfakredyt - opinie użytkowników:

  1. Kto wie od ilu lat można brać pozyczki w tej firmie? Mam kurcze 20 lat i już w paru takich firmach mi nie dano z racji wieku…poczytałem sobie opinie o alfakredyt i nie są takie złe dlatego może tu mi się uda?

    • A jak wezme sobie tą chwilówkę na 30 dni i nie będę miał na splate tej raty to co wtedy? Mogę to w jakiś sposób przedłużyć na kolejny okres?

  2. Generalnie to jak już z góry sobie zakładasz, ze nie będziesz miał kasy żeby ddac to po co się pchasz w takie pozyczki? Jeśli już jednak to nie raty, a po prostu spłacasz cala pozyczke na raz razem z kosztami. Jak wejdziesz sobie na alfakredyt.pl to tam masz tabelke przedluzenia splaty. Zobacz sobie bo rozni się w zaleznosci od dni i pożyczonej kwoty.

  3. Genralnie przedluzenie splaty na kolejny okres kosztuje więcej niż same koszty pozyczki, wiec lepie się dobrze zastanow bo jak dla mnie to się nie oplacabrac skoro z góry wiesz, ze nie oddasz w terminie…

  4. Wl;asnie to jest dla mnie jedyny minus tej firmy, pozyczki maja stosunkowo tanie z tego co porownywalem z innymi firmami, ale koszty przedłużenia z kolei dość wysokie, no ale cóz, tak to jest z krótkimi pozyczkami.

  5. Ja jestem w bik, a dostałem pozyczke, kazali mi tylko przesłać do nich mailem lub faksem skan jakieś rachunku za media zapłaconego w ostatnim czasie i poszło.

Dodaj komentarz