cellinea na cellulit???

0

czy cellinea dobrze działą na cellulit??? mozecie mi cos doradzic???

9 odpowiedzi

0

kurna dziewczyny czemu my mamy tak zle z tym cellilitem, faceci to cholera nie mają taki problemów…powiem wam, ze nic mi do tej pory nie pomagało, a ta cellinea jednak ewidentnie coś robi, to ideału trochę brakuej jeszcze, ale i tak jest dużo lepiej i dlatego mogę spokojnie polecić ten suplemenet.

0

noooo z tą skórką pomarańczową to szlag trafia fcholera, niestety ten suplement także nie jest idealny, coś tam pomaga, ale to nie to czego oczekiwałam, do tego jest dość drogi…szkoda, chyba jestem skazana na przydkie uda

0

Mnie coś się wydaje ze za szybko się poddałaś, cellinea ma naturalny skład i na efekty trzeba długo czekac, kolezanka tez stosuje to dopiero po miesiącu zobaczła pierwsze efekty, ja czekałam dobre 2 tygodnie, ale stosowałam to łącznie 3 miesiące i naprawdę jestem zadowolona z tego co się wydarzyło, praktycznie zniknęła ta skórka.

0

faktycznie działa tylko ciekawe na jak długo, trochę się obawiam, ze jak odstawie to znów wroci ten cellulit :/

0

Ja zrobiłam tak, że stosowałam kuracje przez 3 miesiące, a potem jak skończyłam już to biorę jedną tabletke na 2-3 dni tak dla pewności po prostu i na razie po pół roku jak dla mnie jest wszystko spoko.

0

Czyli taka kuracja to nawet 3 miesiące dziewczyny tak?

0

no musisz być na to przygotowana, wydaje mi się, ze najlepiej kupic od razu 6 opakowan bo i tak płacisz za 3 wtedy tylko, a przydadzą się na przyszłość.

0

aleeee mi niedobrze o tym :/ ludzie pisza ze jest calkiem skuteczne, a mnie to cośszkodzi chyba  wiecie o co biega, pomocy!!!!!!!

0

Cholera wie w sumie, może uczulenie, może coś nie tak z organizmem, idz do lekarza i już, w moim przypadku wszystko jest ok, działa sobie choć powoli, ale skutecznie jednak./