cena zytaxa

0

Orientujecie się przypadkiem jaka jest cena dla tego suplementu zytax? Troszke sobie o nim poczytałem i nawet jestem zdecydowany, tylko jak na razie jeszcze nie byłem w zadnej aptece żeby zapytać o cene bo nie bardzo mam kiedy. Jak ktoś kupował to niech powie ile płacił?

3 odpowiedzi

0

W aptece? To raczej od razu mogę ci powiedzieć, żebys nie marnował czasu bo z tego co ja wiem to raczej nie da się tego kupić w takich miejscach. Musisz sobie zamówić to po prostu na stronie producenta, czyli wchodzisz na zytax.pl. Ja tez tam kupowałem także spokojnie, paczka dotarła nawet szybko. W każdym bądź razie to kosztuje 97zł za opakowanie tego zytaxu. Ja kupuje pojedyncze bo nie uprawiamy zbyt często seksu niestety, za dużo razem prcujemy…tam masz 60 tabletek, a bierze się jedna przed seksem, wiec sobie policz na ile ci starczy. Mnie to naprawdę na długo i dlatego uważam, ze nie jest drogo, ale jak bys bral codziennie to na dwa miesiące starczy, wiec wtedy już trochę drożej wychodzi.

0

Tak szczerze to jedno opakowanie się nie opłaca, no chyba ze naprawdę rzadko uprawiasz seks i nie będziesz zbyt często tego łykał. W każdym bądź razie na tronie producenta, tej co wyżej ktoś podał to możesz jeszcze zamawiać tkie zestawy. Masz zestaw 3 opakowań i 6 opakowań, czyli w tym pierwszym na pół roku przy codziennym braniu, a w drugim masz tego na rok lub więcej oczywiście. O tyle się to opłaca, ze przy 3 opakowaniach płacisz za 2, a przy 6 za 3 tylko, reszta gratis. Niestety nie pamiętam ile kosztuje ten największy zestaw, ten z 3 opakowaniami to kosztuje 200zł plus 20zł, a wiec bo akurat ja właśnie ten sobie najczęściej kupuje. Działąnie jest nawet niezłe, choć nie ma wielkiej petardy, ale jak marnie było u ciebie z erekcją to powinieneś być zadowolony.

0

287zł kosztuje ten największy, czyli mniej więcej 3 stówki razem z wysyłką. Ja tylko dodam od siebie, ze nawet jak uważasz ze to drogo to odradzam szukać po dziwnych sklepach internetowych. Ponoć dużo podróbek,a tu masz oryginał, ale to tylko sugestia moja.