co na odchudzanie?? może thermacuts?

0

doradzcie co mam wziac na odchudzanie. mam 35 lat i chcialabym w koncu pozbyc sie zalegajacych mas  brzucha i nie tylko.  slyszalam o thermacuts, ale czy aby na pewno on się sprawdza???

8 odpowiedzi

0

z jednej strony nie mogę powiedzieć ze nie działa bo troszkę na tej wadze zrzuciłam, z drugiej strony jednak czeka się na to strasznie długo, trzeba kupić dużo opakowań tego i jednocześnie masę kasy wydać, tak na dwoje babka wróżyła, oceńcie sami, ale ja nie do końca jestem zadowolona z tego.

0

spala tłuszczyk fajnie i delikatnie

0

Najwazniejsze jest chyba to, że spala mi tłuszcza, a ja specjalnie się nie wysilam,. Staram się jeść trochę bardziej zdroow, ale ruchu specjalnie nie mam bo i nie ma takiej możliwości, w końcu jednak oponka wydaje się być mniejsza i dlatego polecam.

0

do dupy, nie mam po tym nic innego jak tylko sraczke…może nie zawsze, ale jednak, jeśli na tym pokega to odchudzanie, ze opróznia do cna żołądek i jelita to niech spadaj :/

0

dam sobie palec uciąc ze to jakies uczulenie jest po prostu i stąd masz takie problemy. ten suplement jest naturalny, a więc isnieje spora szansa na to, ze dopadnie cie jakieś uczulenie i takie będą tego efekty, Na mnie tak niue działa, a efekty są widoczne.

0

ludzie nie oczekujcie od tego cudów bo ja tak się trochę właśnie zawiodłam. Naczytałam się co pisał producent na swojej stronie, podjarana kupiłam, ale az tak ajebiście to nie jest, baaaaardzo powoli schodzi ta waga choć jednak nie powiem, bo w miarę systematycznie. Takie pół na pół, chyba rozwiązanie pomiędzy ciążką dietą i sportem, a nie robieniem niczego.

0

Zdrowe odżywainie plus trochę ruchu do tego i jak dla mnie bardzo fajny suplemnet, ja z czystym sumieniem mogę to polecić.

0

No nareszcie jakiś suplement co w ogóle daje jakieś efekty, do ideału daleko, ale chociaż działa trochę.