co na potencję? vigrax??? ktoś używał?

0

powiedzcie mi co sadzicie o vigraxie bo nie wiem czy jest skuteczny??? co to za wynalazek

7 odpowiedzi

0

Ale jaja, dosłownie teraz czuje ze mam jaja bo erekcja wreszcie jest taka jaka była kilka lat temu. Powiem wam, ze przez dlugi czas to już myslalem ze musze się pozegnac na dobre z seksem bo czasami tylko cos mi tam w spodniach stawialo, ale teraz po tym jest dużo lepiej i dlatego spokojnie mogę wam to polecić.

0

w zasadzie działanie ni jest takie zle choć nie jarajcie się tym co pisze producent, az takiego szalu to kurde nie ma. W ogole to byłoby super tylko przegli trochę z ceną tego czegoś, jakby było taniej to wielki plus.

0

kurna nie do końca jestem zadowolony z tego powodu, ze na mnie vigrax działa tylko zaraz po lyknieciu tabletki, nie ma tego trwałego efektu i dlatego trochę się zawiodłem bo za taka kase cos co działa chwilowo to można przecież kurcze dużo taniej kupic, tak mi się wydaje przynamniej.

0

Może być, długo czeka się na pierwsze efekty, ale jak zacznie działać to nie jest tak źle.

0

zdziwicie się ze kobieta tu pisze, ale kupiłam to swojemu facetowi bo miał problemy z erekcja i potwierdzam bo widze to na własne oczy, ze jest po tym dużo lepiej, próbowaliśmy roznych sposobów, ale z marnym skutkiem, a mnie czasem brakowało już sil na stawianie go do pionu i seks bombki strzelał…ja uważam ze warto.

0

ujdzie w tłoku, niby działa i jest lepiej u mnie niż do tej pory, ale z drugiej strony to spodziewałem się jednak czegoś mocniej działającego. Jakby tańsze to było to może wtedy naprawdę super, ale tak to średnio.

0

Dobre dobre, sztywnieje w spodniach bardziej po tym 😀 minus taki ze na efekty pierwsze czekałem prawie 2 tygodnie, ale później to już super jest.