co na wiekszy wytrysk??? moze maxatin?

0

jakbym chcial wiecej razy wiecie co to mam kupic ten caly maxatin czy co?

8 odpowiedzi

0

w zasadzie to z tym większy wytryskiem nie zauwazylem zadnej zmiany, no może bardzo delikatna, ale i tak musze polecić ten suplement z tego powodu, ze mam dużo wieksza podjare z seksu, nie wiem jak to działa, ale naprawdę przyjemności dużo więcej teraz.

0

E tam, taki ładunek wylatuje ze za pierwszym razem to się mocno zdziwiłem, a szkoda ze nie widzieliście miny mojej laski 😀 spoko sprawa, mnie się podoba to i najważniejsze ze jest naturalne.

0

gówno wielkie jakieś cholera, zaczałem to brać to wytrysk może i zrobił się większy, ale mam często po tym jakieś nudności. Nie mogę powiedzieć oczywiście ze to nie działa w ogole, ale jeśli ma to być na zasadzie ze lykam i nie wiem czy cos z seksuy w ogole będzie bo mnie zemdli i dupa to do kitu coś takiego…nie wiem, może jestem jakiś nienormalny albo coś.

0

Założe się, ze masz jakies uczulenie na składniki tego suplementu bo ja od dawna to biore i czuje się bardzo dobrze po tym, wiec nie ma co narzekać.

0

heh, powiem tak, naczytałem się tego wszystkiego na stronie producenta i strasznie się podjarałem, ale trochę to wszystko przekolorowane tam jest, działa, ale nie az tak mocno, iec nie nastwiajcie się od razu za bardzo bo się przejedziecie na tym i tyle, jestem nawet zadowolony ale początkow jest taki niesma,

0

ujdzie, jak dotąd i tak nic lepszego na wytrysk nie znalazłem wiec może być.

0

Ja to se myslalem ze teraz wiadro spermy nawale na koniec, ale nie jest az tak kolorowo. Działa choć nie tak jak się tego spodziewałem i dlatego nie do końca jestem zadowolony, tym bardziej, ze cena do najniższych to niestety nie należy.

0

dobre tylko ciekaw jestem teraz bo brałem 3 miechy i odtsawiłem, wiecie jak długo efekty się trzymają po odstawieniu?