czy breastfast działa na wiekszy biust??

0

jak powiększyc rozmiar z a do c?? wpadłam na ten breastfast ale sama nie wiem czy to ma sens;/;/

8 odpowiedzi

0

Kurde pompa bo nie spodziewałam się ze jakieś tableteczki mogą powiększać piersi, co prawda odnoszę wrazenie ze powiększenie jest niejako sztuczne bo to chyba ujędrnia biust, bardziej stoi i dlatego wydaje się większy, ale i tak jestem zadowolona.

0

Może być tak jak piszesz, ale chyba lepsze to niż płacenie kupe kasy za krojenie i wkładanie sylikonowego gówna, które może narobić więcej szkód niż to warte.

0

ogólnie piowiem tak, działa, ale przez złote słowa producenta nie do końca jestem z tego zadowolona bo spodziewałam się czegoś więcej, nie jest źle dziewczyny choć za te pieniądze mogłoby być chociaż trochę lepiej.

0

dobre jest, naturalny sposób na powiększenie piersi to według mniedobry sposób.

0

haha, cycuszki rosną jak na drożdżach, kupiłam to w akcie desperacji bo czuła się źle na ulicy, płaska jak decha nornalnie, ale teraz jest dużo lepiej. To faktycznie ujędrnia piersi i stąd ich większy rozmiar, ale mnie tam to wystacza, na operacje mnie nie stać, tabletki do tanich też nie należą, ale nie jest wcale tak źle jeśli chodzi o ich działanie.

0

nie wiem czym się tak jaracie ludziska, kupiłam to sobie i może faktycznie trochę ten biust powiększyło, ale za takie pieniądze to naprawdę spodziewałam się czegoś bardziej konkretnego, szkoda bo czuję się trochę oszukana…

0

Moja droga, jak tak uważasz to idź na stół i daj się pociąć za grube tysiące złotych…pewnie ze nie ma szału bo to tylko suplement diety, ale to i tak ułamek tego co wydasz na operacje, a efekty są wdoczne, ja nosze teraz stanowi o numer większy, według mnie to jest warte tej ceny.

0

polecam dziewczyny, trochę powiększa biust, ale wizualnie naprawdę fajnie to wygląda