czy derminax jest dobry na trądzik?

0

powiedzcie mi bo mecze sie juz od kilku lat co jest dobre na tradzik? tak wpadłem na ten derminax i nie wiem czy on działa czy nie?

8 odpowiedzi

0

kurna ten paskudny trądzik doprowadza mnie do szału i mam go serdecznie dość….kupiłam sobie derminax i faktycznie widzę pierwsze efekty, ale idealnie jeszcze nie jest, mam nadzieje, ze jeszcze trochę i naprawdę usunie mi trądzik! bo do tej pory to nic nie chciało działac…

0

Trzeba cierpliwości przy tym derminaxie bo mnie dopiero 3 miesiące kuracji dało efekty, z których w zasadzie to jestem zadowolona, cierpliwości moja droga i zycze powodzenia w walce z tym gównem.

0

jak rozumiem to jest jakiś suplement a nie tonik czy żel, tak dziewczyny?

0

ta, suplement i to dość cienki według mnie bo stosowałam miesiąc to dopiero pod koniec niby mniej tych wyprysków, ale szału nie było. W zasadzie to gdyby nie cena to możnaby kupować, ale odsarsza ta kwota cholerę, nie wiem, pasibrzuchy przegły trochę.

0

Nie narzekaj bo ten suplemnet działa od srodka, a nie jak toniki ze tylko wizualnie pomaga, a nie leczy problemu, na efekty trzeba poczekać, a ja stosunej dodatkowo toniki żeby niwelować to co jest na twarzy, po 4 miesiącach jest dużo lkepiej bo rzadko coś się na twarzy pojawia dlatego jak dla mnie zakup udany i mogę polecić.

0

Wszystko fajnie pięknie tylko nie dziwi was ze tego nie ma w aptekach, a kontaktu do producenta tez nie da się znaleźć? Z duszą na ramieniu to brałm bojąc się ze coś mi będzie, ale desperacja była silniejasz i o dziwo to działa, ale dalej nie mam zaufania bo mało profesjonalnie to wygląda.

0

wooooolno, ale skutecznie działa, to tak w skrócie 😀

0

dziewczyny, jest spoko, naprawdę pomaga pozbyć się trądziku i to tak, ze nie wraca ze zdwojoną sila jak po niektórych tonikach i maseczkach, drogi, ale jak dla mnie warto tej kaski.