ile kosztuje untoxin ?

0

Witam wszystkich. Może tutaj znajdę kogoś kto stosował untoxin? Chodzi o to, ze jakoś nigdzie nie mogę znaleźć informacji o tym ile on tak naprawdę kosztuje, a w sumie to chciałbym to sobie kupić. Dajcie znać jeśli wiecie ile trzeba na to wydac i gdzie będzie stosunkowo tanio?

3 odpowiedzi

0

Co do tego czy stosunkowo tanio to z tego co ja się orientuje to untoxin kupuje się tak naprawdę tylko na stronie producenta, wiec zbyt duzefgo wyboru nie ma. Może jeszcze gdzieś tam się da, ale szczerze to nigdy nie spotkałem tego w innym miejscu, wiec nie wiem. W każdym bądź razie na stronie untoxin.pl jedno opakowanie kosztuje 169zł. W tym masz 60 tabletek, a ze łyka się to po jednej tabletce, ale dwa razy dziennie to wystarcza mniej więcej na miesiąc stosowania. Troche dużo niestetyuy jak dla mnie, ale jednak po mmiesiącu łykania tego odczuwam, ze jestem dużo silniejszy i to nie tylko psychicznie, ale tez fizycznie, wiec generalnie uważam, ze warto, ale oczywiście każdy może mieć inne zdanie na ten temat.

0

To co napisał ktoś wyżej to jest cena za jedno opakowanie, ale wddług mnie nie bierz tego tak na serio bo zupełnie nie opłaca się kupować jednego opakowania. Jak na przykład kupisz na untoxin.pl 3 opakowania tego specyfiku to zapłacisz za dwa, a trzecie jest niejako gratis. Czyli za 3 płacisz 279zł i to jest niejako zapas na całe 3 miesiące, więc dużo bardziej się opłaca. Jeszcze jest zestaw na pół roku, i tutaj płacisz za 3, a dostajesz oczywiście 3 opakowań czyli to kosztuje 399zł. Oczywście trzeba jeszcze pamiętać o wysyłce naturalnie. Tya kosztuje 20 i co głupie tyle samo kosztuje przy pobraniu jak i przy płatności z góry. Głupie to trochę bo przecież zawsze wysyłka po przedpłacie powinna być tansza, ale to szczegól. Co do miejsca kupna to raczejh tylko u producenta bo nie widziałem jeszcze nigdzie indziej w necie, a i po aptekach chodziłem swego czasu to nie znalazłem. W każdym bądź razie jak w necie nawet znajdziesz to uważaj, bo pewnie podróbek różnego rodzaju to nie brakuje, ale oczywiście twoja sprawa.

0

W necie widziałem pare razy, ale cena była śmieznie niska, wiec raczej jestem pewny, ze to jednak podróbka. Ja nie ryzykowałem i kupiłem na untoxin.pl zestaw na 3 miesiące i dałem za niego 279zł plus wysyłka.