jagody goji -cena, gdzie kupić??

0

Wiecie może jaką cenę mają te jagody goji i gdzie je kupić w ogóle? Kiedyś u dietetyka się dowiedziałam, że są ponoć dobre na unormowanie metabolizmu i teraz mi się o tym przypomniało, a u mnie coś się chyba pokiełbasiło bo ostatnio tyje na potęgę, a jem tak jak zawsze i nie wiem już co robić…

10 odpowiedzi

0

to chyba nie tyle same jagody się je co ekstrakty z nich pomagają. Też o nich kiedyś słyszałam, ale jeszcze ich nie spotkałam, pytałam pare razy po aptekach to nigdy nie wiedzieli za bardzo o co mi chodzi wiec chyba nie ma czegoś takiego.

0

Jest taka jedna strona gdzie kupowałam, konkretnie to gojiberry500.pl, tam ponoć oryginalne suplementy z tego owocu. Ile w tym oryginalności to nie wiem, ale wiem ze tam można kupić.

0

oj chyba jest nieźle bo sama właśnie tam kupuje od jakiegoś czasu i jestem zadowolona z efektów. Kilogramy powolutku lecą to fakt, ale chyba normuje ten metabolizm bo najważniejsze dla mnie jest to, ze przestałam już dalej tyć a też się obawiałam ze za trochę to w dzrwi nie wejde…to wszystko po ciąży się wydarzyło.

0

a coś trochę taniej bo cena mnie zwaliła z nóg…ja wiem ze to może nie jest bardzo dużo, ale przy moim stanie portfela to normalny majątek.

0

Nie wydaje mi się, jak chcesz coś oryginalnego to musisz liczyć się z kosztami, powiem ci tyl, ze sama miałam problemy w sensie ze bałam się to kupic bo dużo pieniędzy i pewnoe nie będzie działało, ale jak zaczniesz wchodzić w swoje stare ciuchy to uwierz, ból po wydaniu grubej kasy mija 😉

0

a na mnie to nie chce działać :/ jestem po pierwszym opakowaniu i nie schudłam, choć teżnie przytyłam to fakt. Zauważyłam tylko, ze po tych tanletkach mam jakby więcej siły. To też tak działa?

0

Może być, że dodaje energii, ja akurat tego nie doczuwam bo oprócz tego biore jeszcze dużo witamin.

0

Być może to hormony moja droga, idź do lekarza i zapytaj bo przez złą polityke hormonalną czasem też ciężko zgubi,c kilogramy.

0

zastanawiające jest to, ze na tej stronie gojiberry500.pl nie ma zadnego kontaktu do kogos, przedatawiciela czy cos, znacie jakiś kontakt.

0

yyyy, jak to nie ma? na samiutkim dolej tej strony masz zakładke kontakt  masz tam albo taki formularz konaktowy albo po prostu numer telefonu. Nie korzystałam z tego to nie wiem jak u nich z odpowiadaniem, ale jakieś dane są.