jak wydluzyc stosunek??? suplementy typu climax control

0

czy suplementy typu climax control podane przeze mnie w tytule działaja na przedłuzenie stosunku a jesli tak to w jaki sposób? uzywałem kiedys takiego wynalazku w sprayu i nawet to działało bo rzeczywiscie wydłuzało stosunek ale tez uprzykszało zycie bo ja z kolei nie miałem z tego zadnej przyjemnosci bo pen był tak jakby zamrożony i nie odczuwałem żadnych bodźców

9 odpowiedzi

0

ten climax control działa nawet zaskakująco dobrze, może nie wydluza stosunku tak ze mogę jechać pół godziny, ale dla mnie to nawet kilka minut więcej jest na wagę złota, a dla mojej kobiety to już w ogole, trochę się bałem ze w końcu mnie przez to zostawi, ale teraz wydaje mi się, ze daje jej dużo więcej satysfakcji seksualnej.

0

Może być, baaaaardzo długo czeka się na pierwsze efekty, stosunek wydłużył się w końcu, początykowo niewiele potem coraz więcej, ogólnie dużo kasy trzeba na to wydac, ale po pewnym czasie jakieś tam efekty są.

0

wlasnie długo to trzeba stosować, ktoś może mi powiedzieć?

0

teoretycznie stosujesz tak długo jak efekty będą cie zadowalałay, ja stosowałem 3 miesiące i teraz miesiąc nie biore już, ale nadal długość stosunku mnie zadowala.

0

jeśli o mnie idzie to profilaktycznie biore teraz jedną tabletke co drugi dzień co by dluzej utrzymać ten efekty, suplement nie działa cudów, ale widać ze trochę pomaga wiec można spróbować.,

0

U mnie po tym się jakaś wysypka kurde pojawila i nie wiem co teraz zrobić, tak mi się cos wydaje ze to wina wlasnie tego suplementu, ale glowy obciąć sobie nie dam za to.

0

Ja tez się najarałem ze wreszcie nie będę szybkim strzelcem, al. niedobrze mi było po tych tabletkach, okazało się ze to uczulenie na jeden ze składników i nic nie da się z tym zrobić, szkoda, nie było mi dane przetestować jak to w ogóle działa.

0

działanie jest dość dobre, wyraźnie widać, że stosunek jest dłzuszy, a co na pewno to ja mam teraz większą kontrolę nad wytryskiem, wiec w zasadzie to także na plus.

0

Może być, drogie jak cholera, ale działa 