jakie są dobre tabletki, środki na erekcje?

0

Czy w ogole są jakies dobre tabletki, nie wiem srodki czy cos takiego, które poprawiają erekcje? Od wielu miesięcy się mecze i niestety wydaje mi się, ze z tygodnia na tydzień robi się gorzej albo niepotrzebnie mam srake z tego powodu i się denerwuje…w każdym bądź razie jak znacie coś co naprawdę działa to dajcie znac, bardoz będę wdzięczny.

13 odpowiedzi

0

A do lekarza to nie łaska było iść i się dowiedzieć? może tylko masz jakieś braki w organizmie i da się jeszcze to naturalnie trochę polepszyć?

0

e tam do lekarza, ja tym bencwałom to nie wierze, jak chcesz żeby dobrze stawal to mogę ci polecić vigrax. Brzmi głupio,ale w zasadzie w moim przypadku działa. Są dni gdzie to działanie jest gorsze, a są takie ze jest naprawdę bardzo fajnie i moja ukochana jest wtedy wniebowzięta.

0

To coś to się bierze przed stosunkiem jak ine tego typu preparaty?

0

no ta, ja tak robie.

0

Można, ale nie trzeba. Jak masz zyczenie to możesz po prostu brac każdego dnia i zawsze jesteś gotowy na działanie. W zasadzie jakiś czas tak robilem, ale okazuje się, ze jednak mocniejsze działanie jest jak się to łyknie faktycznie tuż przed seksem, wtedy majty chce mi rozwalić  no może przesadziłem, ale ogólnie to działa.

0

ta? no to ja nie iwme bo na mnie nie działa : nie wiem może ja cos zle robie czy jak, no ale cholera biore jak trzeba zawsze na krotko przed stosunkiem i niby cos tam drgnie, ale żeby to jakiś szał był..

0

Wiesz co, u mnie początkowo tez tak było, kilka dni słabo działało, a potem zaczęło. Możliwe, ze stężenie jakichś składników powoli se rosnie w organizmie i dlatego tak to wygląda. Takie moje zdanie, nie wiem, nie znam się ws umie.

0

czy ktoś jest w stanie mi pomóc i powiedzieć jak skontaktować się ze sklepem gdzie to sprzedają, nie wiem z producntem czy coś takiego?

0

chyba nie ma takiej opcji, ja nie widziałem zadnego kontaktu i na stronie tez nie ma formularza.

0

Generalnie jak sobie wejdziesz w zakladke gdzie się robi zamówienie to tam na samym dole po proawo masz numer telefonu przez który da się zamówić ten vigrax właśnie. Nie wiem, nie dzwoniłem tam, ale spróbuj, może cie przekieruja gdzies, albo dadzą namiary. W zasadzie faktycznie to dość dziwne, ale mam ten preparat jakiś czas i nie narzekam póki co.

0

Do apteki to się nie da isc żeby to sobie kupić? ktoś się orientuje????

0

chyba nie…

0

tez tak mi się wydaje bo kiedyś godzinami latałem po mieście i szukałem, ale nigdzie mi się nie udało wiec jak mniemamj nie ma tego w aptekach i już.