kupno metadrolu

0

Czy według was kupno metadrolu jest opłacalne? Cena jest trochę wysoka w sumie, wiec się nad tym zastanawiam. Niby luduzie polecają, ale ze ja nie ufam trochę temu co się w necie pisze to pytam jak to jest z nim według was.

2 odpowiedzi

0

Szczerze ci powiem, ze ja tez miałem dość duże obawy zanim to sobie kupiłem, ale nie tyle z powodu ceny co przez to, ze na stronie producetna w ogole nie ma do nich kobtaktu. Nie wiem czemu, ale dla mnie to jest mocno podejrzane i dziwne. W końcu jednak jakoś się zdecydowałem, ale wziałem oczywiście wysyłke za pobraniem dla większej pewności i sprawdziłem przy kurierze co tam jest. W każdym bądź razie zacząłem to brac i musze powiedzieć, ze nie jest tak źle. Może wielkich famfarów nie ma jeśli chodzi o przyrost siły, ale jednak widać, ze miesnie szybciej mi rosną, ale lepsze jest to, ze regeneracja jest na bardzo wysokim poziomie. Nie wiem jak u ciebie jest, ale ja zabnim brałem ten metadrol to rano poo ostrym wysiłku się nie mogłem z miejsca ruszyć kurcze…teraz czuje się o wiele lepiej, te zakwasy są mniejsze, wiec generalnie jestem zadowolony. Nie mam się ogólnie do czego przyczepić. Z ceny jedyne co mogliby trochę zejść bo dla mnie to był duży wydatek, mam dość napięty budżet to 3 stówki wywalić lekką ręką się nie da. W każdym bądź razie ogólnie polecam.

0

Jest kontakt na stronie. Tam gdzie się zamawia na metadrol.pl to na dole po prawej masz numery telefonów do amówień telefonicznych. Jak widać wiec jakos tam się da z nimi skontaktować i może na tych telefonach odpowiadają tez na jakieś pytania. Nie wiem bo nie dzwoniłem nigdy. W każdym bądź razie ja się musze doczepić trochę do wielkości tych tabletek bo przgeieli. Rozbijam je sobie na pół i łykam na raty bo nie dawałem rady…samo działanie jest jednak dość mocne i tutaj jestem zadowolony. Wlasnie u mnie troch odwrotnie jest bo z regeneracji to tak nie do końca jestem zadowolony po tym metadrolu, ale jednak jeśli chodzi już o samą pompę i wytrzymałośc to jednak jest nieźle. Ogólnie jednak metadrol na plus, chociażby datego, ze jak na razie nie odczuwam po nim efektów ubocznych.