metadrol najtaniej

0

Siemka panowie. Ktoś tutaj miał stuczność z metadrolem? Pytam z tegom powodu, ze chciałem to sobie kupić i byłem na stronie producenta, ale jak cene zobaczyłem to mnie z nóg zwaliło kurcze…nie wiecie może gdzie jest najtaniej to kupić bo może znajde to w innych miejscach?

3 odpowiedzi

0

Szczerze ci powiem, ze ja watpie czy znajdziesz to w innym miejscu. Jak sobie wejdziesz ina strone producenta na dział faq to masz tam wyraźnie napisane coś takiego, ze oni tego nie sprzedają poza swoją stroną bo chcą zadbać o bezpieczeństwo i oryginalność tego poroduktu. Wychodzi z tego, ze nie masz co szukać. Ja osobiście nie szukałem także nie wiem jak to do końca wygląda i kupowałem na tej metadrol.pl. Jak chcesz taniej i naprawdę zamierzasz na powanzie pakowac to przecież możesz sobie kupic ten zestaw 6 opakowan bo wtedy płacisz jedynie za 3, czyli niejako połowe ceny co normalnie za 60 tabletek. Ja wlasnie tak zrobiłem i dlatego nie uważam, ze jest tak drogo, ale to pewnie zależy tez od zasobności portfela.

0

No wlasnie problem w tym ze znajdziesz na innych stronach, ale nie polecam tego robic…sam szukałem wlasnie kiedyś i cena potrafi być kusząca, ale to ewidentnie są jakieś bezczelne podróbki. Nazwa nibyu wygląda tak samo, ale opakowanie jest już zmienione., albo rozni się kolorem, albo wyglądem, jakies badziewia generalnie. Nie wiem, ja tam wolałem nie ryzykować z tym i oszcżedzić kilka złotych tylko po to, żeby potem mieć jakieś dziwne problemy zdrowotne. Zrobisz oczywiście jak chcesz, ale ja jednak polecam kupowanie tego u źródła, czyli od samego producenta. Tam chociaż masz gwarancję ze to będzie oryginalne i bezpieczne. W sklepach z odżywkami chyba tez nie znajdziesz. To akurat mój ziomek szukał i z marnym skutkiem.

0

Dokładnie, ten suplement kupuje się na metadrol.pl bo wyraźnie jest napisane na tej stronie, ze oni tego nie sprzedają w innych miejscach. Ja zamawiałem i paczka była po 4 dniach, wiec było OK/.