metadrol – opinie

0

Czytaliście może przypadkiem opinie na temat metadrolu? Pytam bo mnie to trochę wygląda na takie sztuczne komentowanie w formie reklamy i nie wiem co o tym sądzić. Niby chce kupić, ale jakoś nie jestem przekonany. Może ktoś to używa i może mi o tym coś powiedzieć?

5 odpowiedzi

0

Akurat ja nigdy nie czytałem zadnych opinii w internecie także nie mam zielonego pojęcia co ludzie pisza, ale stosuje to i ogólnie rzecz biorąc to jestem zadowolony. Początkowo myslalem jednak, ze dalem się ostro nabrać bo zamówiłem sobie 3 opakowania tego i trochę wydałe kasy. Po dwóch dniach łykania praktycznie nie xzauwazylem roznicy, ale widocznie to musi się zrobić większe stężenie tego bo później już było spoko. Wchodzi trochę moce i jest niezła regeneracja. Na pewno plusem dla mnie jest to, ze po stosowaniu tego suplementu nie odczuwam zadnych stuków ubocznych. Kiedyś brałem coś innego to normalnie często było tak, ze chciało mi się po ym wymiotować i pomimo tego ze dzialalo to odbierało ochote do pakowania. Cene mogliby trochę obniżyć bo według mnie działanie do ceny jest w średnio dobrym stosunku, ale i tak jestem zadowolony i polecam.

0

To prawda ze te opinie wyglądają tak sztucznie raczej, ale generalnie nie jest źle. Ja nie mam większych zastrzeżeń. Działa jak powinno i można zwiększać dawkę do 6 tabletek maksymalnie jeśli się czuje ze za słabo dziaa. Nie jest powiedziane ze musza być koniecznie 2 sztuki dziennie.

0

Jedyna lipa jest taka dla mnie, ze te tabletki na mojke gardzioło są za duże trochę kurde tylko ze ja zawsze miałem problemy z połykaniem tych rzeczy. Ja sobie je rozdzielam więc na 2-3 czesci i wtedy popijam to sobie na raty to jakoś idzie. Działanie jest jednak całkiem niezłe, ja akurat jestem amatorem pakowania, ale zadowolony, wiec mysle, ze nie jest tak źle. Nie mam niestety pojęcia jak to działa w przypadku takich zaawansowanych pakerów i nie znam tez nikogo kto by to kiedyś stosował, ale generanie to jestem zadowolony.

0

To mlekiem popijaj jak masz problem, mnie to zawsze pomaga. Opinie są jakie są w necie i nie ma się co tak trzymać ich bardzo, ale dla mnie metadrol nie jest zły.

0

To zwiększanie ilości tabletek jest wlasnie po to żeby dostosować dawke do swojej postury i sposobu treningu dlatego profesjonalista tez powinien być zadowolony. Niestety troszeczkę się zawiodłe o tylke, ze myslalem ze za taką cene to działanie, szczególnie pompa będzie lepsza. Jakby zbili chociaż trochę cene to naprawdę byłbym z tego bardzo zadowolony, a tak to nie do końca. Nie mogę jednak powiedzieć bo efekty po łykaniu tego są odczuwalne i najlepsze jest jeśli chodzi o regenerację. W tym względzie to poki co nie brałem lepszego środka jeszcze, a sporo tego już przerobiłem. W końcu jak wstaje rano to mogę normalnie funkcjonować bo często to byłem tak zmasakrowany ze słów brak. Ogólnie nie jest źle i mysle, ze warto.