na wieksza mase metadrol??? doradźcie

0

powiedzcie mi co używać na większą masę??? metadrol a moze jakies bcaa??

8 odpowiedzi

0

z tym metadrolem to tak niby ok, ale z drugiej strony coś nie do końca. Producent pisze wiele dobrego o tym suplemencie, ale tego zwiększenia masy to nie zauwazylem choć faktycznie pomaga spalić smalczyk z brzucha bo z tym nie mogłem sobie poradzić i jest trochę więcej wytrzymałości. W sumie jakby cena była niższa to naprawdę bomba, ale tak cenowo trochę dobija choć mysle ze i tak jest godny polecenia.

0

Masa wchodzi szybciej, wytrzymałość jest, spalanie tłuszczu to nie wiem bo u mnie nie bardzo jest co. Wadą jest za to powolne działanie, nie ma takiego powera, kopa od samego początku i tu się trochę zawiodłem.

0

spoko sprawa, mnie się lepiej pakuje z tym.

0

masakrycznie się czasem po tych tabletkach czuje i nie mam pojęcia czemu tak jest…niby wytrzymałość mi się zwiększyła, ale bywa ze nie ide na siłke bo bardzo mi się nie chce i coś mi się wydaje, ze to wina tego metadrolu wlasnie.

0

Kozacki suplement bo w końcu coś naturalne, te wszystkie koxy z siłek to pchają w siebie jakieś chemikalna, a ja tam wole wolniej, ale naturalnie przynamniej, ze swojej strony mogę polecić choć ziomki na siłce dziwnie na mnie patrzą jak to bioire, ale ja z efektów to jestem zadowolony.

0

doczepić w zasadzie musze się tylko do ceny bo poza nią to jest spoko i nie mam większych zastrzeżeń.

0

dobre dobre, tylko czemu te tablety takie duże kurna? 😀 ale fajnie masa po tym wchodzi, jest wytrzymałóśc, brakuje tylko tej pompy, ale to można dowalić się czymś innym jak kmmuś brakuje tego.

0

w zasadzie największe zalety to siłka i moc po tym, można powiedzieć ze byłem negatywnie nastawiony do tego, ale dość pozytywie się zaskoczyłem działaniem.