natural xl – opinie

0

Witam. Czytam od pewnego czasu opinie o suplemencie diety natural xl bo chce w końcu zrobić cos ze swoim penisem i naprawdę jestem zdesperowany. Jak do tej pory aboslutnie nic mi nie pomagało, ale może to będzie dobre. Ktoś stosował i może potwierdzić, ze te opinie są zgodne z prawdą?

5 odpowiedzi

0

Generalnie to mnie się wydaje, ze przy suplementach diety to jest trochę tak, ze na jednego lepioej podziała, a na innego gorzej. To pewnie zależy od tego jak twój organizm będzie przyswajał składniki tego natural xl, a te wydają się być fajktycznie naturalne, przynajmniej na tyle na ile się znam na tym. W każdym bądź razie w moim przypadku po 5 miesiącachj osiągnąłem efekt, itórzy naprawdę mnie zadowolił bo penis jest większy o jakieś 5 centymetrów z małym haczykiem, mówie oczywiściew w stanie opadu bo we wzwodzie to niestety nigdy nie mierzyłem. Odpowiedz sobie sam czy warto, dla mnie to bardzo dużo bo miałem naprawdę małego penisa i nawet centymetr by mnie zadowolił. Ciekaw jestem jak teraz z utrzymaniem tego, ale ponoc jak si rzadkiej łyka te tabletki to się będzie trzymało. Zobaczymy.

0

No to u mnie 5 centymeteów było gdzieś po 4 miesiącach, wiec szybciej co niby potwierdzałoby to ze u jednego wolniej, a u innego szybciej. Większych zastrzżeń nie mam, może tyle co to ze troszkę duże są te tabletki i miałem problem z ich łykaniem, ale w sumie poza tym jest ok.

0

Tak, żeby utrzymać długość penisa trzeba potem dalej łykać te tabletki, ale już w dawce jedne sztuki 2-3 razy w tygodniu, wiec nie jest tak źle. Niestety ja nie bardzo mogę tego brać bo u mnie pojawiło się paskudne uczulenia na całej skórze. Nie winie za to samego natural xl bo lekarz powiedział, ze skład faktycznie wygląda na naturalny, ale ja jestem uczulony na jeden z tych składników i tyle. Nie wiem czy działa, ale mój brat to stosuje tez bo chyba razem odziedziczyliśmy mało w spodniach… i raczejh jest zadowolony, wiec mysle, ze jednak warto to sobie kupić.\

0

Generalnie z tego co ja wiem to można to brać tak długo jak się chce, czyli do momentu, az te efekty nie będą cie zadowalały. Ja stosowałem pół roku i mam prawie 7 centymetrów dłuższego penisa. Wydaje mi się, ze w moim przypadku to już górna granica i nic więcej z tego nie wycisnę. Teraz od dwóch miesięcy łykam już tylko jedną tabletkę dwa razy w tygodniu i faktycznie jak na razie utrzymuje się tya długośc. Mam nadzieje, ze tak pozostanie. Troszkę cena jest wysoka jak na moją kieszeń, ale ni można mieć wszystkiego. Musiałem trochę oszczędzać pieniędzy żeby to sobie kupic, jednak teraz nie żałuje w sumie. Mnie tez naturaa nie obdarzyła zbyt hojnie, a kiedyś stosowałem jakiś krem to w ogóle nie chciał działać…to jednak dało pewne efekty.

0

Nie znam opinii z internetu, ale generalnie jestem zadowolony. Działa bardzo wolno, ale jednak działa, wiec mysle ze warto.