sklep z natural xl ???

0

Orientujecie się może przypadkiem który sklep sprzedaje ten preparat na powiększanie penisa natural xl? Chodzi o to, ze byłem na stronie producenta i jak dla mnie to ta cena jest troszkę za wysoka. Nie wiecie czy nie da się taniej tego kupić?

3 odpowiedzi

0

Szczerze wątpie ze taniej to kupisz i ja generalnie to nawet bym czegoś takiego nie próbował. Skoro na stronie producenta kosztuje tyle ile kosztuje to jeśli w ogóle znajdziesz to w innych miejsaach to raczej powinno być droższe bo przecież drugi sklep tez musi jakoś na tym zarobić,. Nie wiem, może gadam głupoty, ale ja osobicie kupowałem właśnie na stronie producenta i nie widziałem w innych miejscach. Wydaje mi się ze nie ma bo z tego co kiedyś czytałem to oni to sprzedają tylko i wyłącznie na tej swojej stronie, wiec raczej nie ma co kombinować. Takie jest moje zdanie.

0

No to prawda, gdzieś tam na stronie producenta faktycznie jest taka informacja, ze oni to sprzedają tylko u siebie. Szczerze musze powiedzieć, ze ja to gdzieś widziałem w jakimś innym sklepie internetowym, ale odradzam bo wynika z tego ze faktycznie podróbek nie brakuje. Nie dość, ze nazwa tego suplementu była trochę przekręcona to jeszcze do tego opakowanie zupełnie inaczej się prezentowało. Mnie się wydaje, ze po prostu nie warto ryzykować swojego zdrowia dla tych paru złotych, ale oczywiście może ty uważasz inaczej. Ja w sumie też zamawiałem na naturalxl.pl i wszystko było opk. Ta paczka szybko dotarła do mnie, a wysyłka wcale nie jest taka droga bo tylko 20zł, wiec nie ma co narzekać. Do tego jak kupujesz na stronie producenta to masz gratisowe opakowania bo na przykład kupując 3 płacisz za dwa, a kupując 6 płacisz za 3, wiec mysle, ze się opłaca.

0

Też kupowałem na stronie producenta i nie spotkałem się z tym w innych miejscach. Co jestem pewny to dego, ze w aptekach nie ma, a wtakich sklepach online mysle, ze raczej tez nie masz za bardzo co tego szukać.