untoxin w aptece ?

0

Orientujecie się przypadkiem czy w aptece dostane untoxin? Byłem na stronie producenta i wiem, ze można tam sobie zamowic ten untoxin, ale jeśli chodzi o mnie to jakoś nie mam zaufania do takich zakupów. Jak jest możliwość kupienia oryginalne w normalnym miejscu to dajcie znać.

3 odpowiedzi

0

Niestety, ale wydaje mi się, ze nie znajdziesz tego w takich stacjonarnych sklepach. W moim przypadku to w sumie od razu sobie to zamowilem na stronie producenta wiec tez tak do końca nie wiem, ale mam znajomego, który sobie kupował to i wlasnie szukał po różnych aptekach to niestety nie znalazł. Co do innych miejsc to ja specjalnie bym się w to nie bawil bo kurcze nie wiadomo czy nie kupisz jakiejś podróbki. Jeśli kupisz to na stronie producenta to po prostu wiesz, ze powinno przynajmniej być bezpiecznie i oryginalne, a jeśli nie będzie tak to przynajmniej wiesz generalnie gdzie ubeigac się o jakieś reklamacje z tego tytułu i takie tam. Kupowalem na stronie internetowej untoxin.pl i jestem zadowolony, paczka do mnie normalnie dotarła, wiec chyna wszystko jest ok.

0

No niestety nie znajhdfziesz w aptekach, to prawda. Na untoxin.pl jest wyraźnie napisane, ze kupuje się to tylko na tej stronie propducenta i już. Szukałem kiedyś i faktycznie nie znalazłem, wiec mysle, ze szkoda czasu na to.

0

W aptekach to faktycznie chyba nie da się kupic, ale problem polega na tym, ze ja to widziałem jeszcze w paru miejscach w necie, a ze było tansze to się tym w sumie zainteresowałem. Wszystko byłoby fajnie bo cena całkiem atrakcyjna, ale chyba nie warto kupować bo może być jakieś byle co. Te opakowania różnia się miedzy sobą, wiec ja podejrzewam, ze to są jakieś podróbki. Może dobre, może nie, ale chyba dla tych kilku złotych nie warto ryzykować swojego zdrowia. W każdym bądź razie to co jest na stronie producenta zamowilme jakiś czas temu i łykam już prawie dwa miesiące. Nie widze skutków ubocznych, a jednak pewne działanie zauważam, wiec wydaje mi się, ze warto.