xtrasize a wiekszy pen

0

mozecie mi powiedziec czy to xtrasize naprawde pomaga na wiekszego pena??? jak to w ogóle działa?

8 odpowiedzi

0

kozacki suplement kurna, nie wierzyłem nigdy w to ze jakiekolwiek suplementy mogą powiększa penisa, ale okazuje się, ze jednak coś w tym jest. Powiem tak, może wielkiego szalu to nie ma, ale poprawa jest widoczna, wiec jak na takie nic nie robienie to dla mnie bomba.

0

to fajnie masz kolego bo mnie nie było dane sprawdzić czy to działa. Kupiłem sobie xtrasize i dobrze ze tylko jedno opakowanie bo mam po tym taką srake, ze myslalem ze kibel raz rozwalę normalnie…

0

Kiedyś slyszalem o takich rzeczach, pewnie masz uczulenie na jeden ze składników tego suplementu i tyle, ja z kolei tez jestem zadowolony z jego działania, nie spodziewałem się ze może być tak dobrze, a jednak, okazało się ze warto.

0

Może być, długo czeka się na efekty i nie są takie jak pisze producent, ale i tak widać ze coś się dzieje.

0

to się długo przyjmuje żeby efekty były kozackie?

0

Nooo, tak długo jak tego potrzeujesz, czyli do momentu az efekty nie będą super, Mnie wysarczyły 4 opakowania i penis dłuższy o jakieś 5 centymetrów, cholera nie pomyślałbym nawet ze to może tak dziąłać.

0

Wiecie co, nie mogę powiedzieć ze to jest do dupy bo efekty widze, ale po 2 miesiącach mam może centymetr dłuższego żołnierza w spodniach…biorąc pod uwagę cene to uważam, ze średnio to wygląda, spodziewałem się po prostu epszych wyników trochę, ale cóż.

0

e no nie jest źle, spodziewałem się tak naprawdę czegoś dużo gorszego, ale nie jest źle, trochę tam sobie urosło, biore sobie ten suplement, nic nie musze robic, a rosnie, drogie może jest, ale idzie wytrzymać, mój portfel jakoś to znosi.