zytax a opinie lekarzy

0

Mam do was takie jedno pytanko odnośnie tego suplementu diety zytax. Czy ktoś stosuje i był z tym może u lekarza? Ja wiem ze w internecie ludzie dużo o tym piszą, ale ciekaw jestem jakie są opinie lekarzy bo chce mieć pewność, ze na pewno jest bezpieczne.

5 odpowiedzi

0

To jak chcesz to przecież możesz spisać sobie skład tego zytaxu i iść do lekarza podpytać co o tym sądzi. Ja nie byłem i mysle, ze ciężko może ci być znaleźć kogoś takiego. Ogólnie jednak mogę ci powiedzieć, ze ja to stosuje dobre 3 miesiące już i dość często łykam bo moja kobieta jest naprawdę napalona. W każdym bądź razie poki co nie odczuwam zadnych efektów ubocznych z brania i mysle, ze raczej nie powinno być zle. Jak się przyjrzysz składowi tych tabletek to naprawę wygląda to całkiem naturalnie choć ja oczywiście specjalnie się na tym nie nam. W każdym bądź razie biore i zyje póki co.

0

Ja byłem u lekarza bo mam spore kłopoty z sercem to wolałem się zapytać czy na pewno nie ma w składzie niczego co mi będzie podnosić ciśnienie albo coś takiego. Wziął, poczytał i powiedział, ze nie zna tego zytaxu, ale jak patrzy na skład i faktycznie taki jest to według niego jest naturalnie i nie powinno być problemów. Jeśli to ktoś może być uczulony na jeden ze składników, ale powidział ze raczej mogę brac a jakby się cos działo to mam do niego przyjść. Biore jendka jakiś czas i faktycznie jest wszystko w porządku póki co. Jedyne do czego się mogę doczepić to do wielkości tych tabletek bo jak na moje gardło to trochę są zbyt duże i ciężko mi idzie to łykać, ale poza tym to ok. Efekty nawet całkie niezłe i jestem z nich zadowolony, a na pewno moja kobieta jest bo nawet powiedziała mi ze teraz jest dużo fajniej.

0

Ja wlasnie byłem u lekarza dlatego ze się zle po tym czułem i wlasnie kurcze uczulenie…mnie tez powiedział ze skład wygląda ok, ale niestety z tym moim uczuleniem będzie problem i nie mogę brac niestety. Dałem jednak bratu bo kupiłem 3 opakowania to trochę kasy odzyskaem i ostatnio mówił ze fajna sprawa, także wydaje mi się ze warto, a lekarz tez mowil, ze bezpieczny skład jest.

0

Nie byłem u lekarza, ale biore długi czas i nie widze efektów ubocznych. Jedyny uboczny to to, ze mam lepsza erekcje, ale to chyba dobrze nie? Szału wielkiego nie ma, ale wydaje mi się, ze cena do efektów jest dobra.

0

a obecnie tzn w 2014 zakup jest oplacalny? ten sam skłąd etc???