zytax na allegro ??

0

Witam! Mam pytanie odnośnie suplementu diety zytax. Chce sobie to kupić i byłem już na stronie producenta, ale jak zobaczyłem tam cene to mnie trochę zwaliło z nóg…100zł za opakowanie to jak na moją kieszeń sporo. Nie wiecie czy może da się to taniej kupić na allegro czy coś takiego?

2 odpowiedzi

0

Ogólnie to ja nie widziałem na allegro tego zytaxu, ale kiedyś spotkałem to w sklepie internetowym z suplementami i powiemi ci szczerze, ze raczej odradzam tego typu zakupy. Chodzi o to, ze ten zytax co go tam widziałem faktycznie był trochę tanszy, nawet więcej niż trochę, ale ewidentnie miał zupełnie inne opakowanie. Według mnie to oznacza podróbke bo skoro u producenta wygląda to inaczej to musi być w tym jakiś haczyk. Na twoim miejscu bym jednak kupil na stronie producenta bo chyba tylko tam są oryginalne tabletki, ale oczywiście twoja sprawa, ja kupiłem u producenta.

0

Na tym całym allegro to widziałem właśnie coś podobnego do tego co mówisz. Ktoś sprzedawał to, ale w dużo niższej cenie i z przekręconą nazwa wiec tez mnie to trochę zdziwilo. Nie wiem, jakby to była podróbka butów czy telwewizora to może bym kupił tam skoro taniej, ale to jednak łykasz, a wiec ma wpływ na twoje zdrowie. Jak jest jakieś chińskie badziewie to wydaje mi się, ze lepiej po prostu nie ryzykować bo co, niby zaoszczędzisz pare złotych, a potem majątek wydasz na leczenie bo się okaze, ze to było jakieś straszne byle co. To akurat nie zytax, ale kiedyś mój znajomny się pokusił na jakiś inny suplement właśnie w niższej cenie to ponoć potem nie mógł się od kibla oderwać. Skonczyło się tylko tak, ale nigdy nie wiesz czy nie wydarzy się cos gorszego. No tak ja uważam, ale oczywiście to twoja sprawa. Zrobisz jak chcesz, jednak raczej nie kupisz oryginalnego produktu poza stroną producenta.