Lendico – czy warto skorzystać?

lendicoLendico jest platformą internetową oferującą nie tylko możliwość zaciągania pożyczek, ale także pomnażania swoich oszczędności. Platforma działa na zasadzie bezpośredniej wymiany pieniędzy między chętnymi na pożyczkę, a inwestorami. W efekcie pieniądze pożyczane są od prywatnych osób. Według Lendico dzięki temu koszty pożyczki są niższe, a inwestorzy mogą bezpiecznie pomnażać swój kapitał.

Lendico - opinie użytkowników:

  • Nie, według mnie to nie są zwykłe chwilówki bo spłata jest normalnie ratalna. Możesz pożyczyć maksymalnie 50 tysięcy złotych, a okres spłaty to chyba do 5 lat.

 1. Tak, te pożyczki bierze się na okres od roku do 5 lat, a minimalna kwota do tej pory była 1000zł. Co do oprocentowania i kosztów to zawsze jest ono wyliczane indywidualnie, także musisz się zarejestrować i sprawdzić ile będzie dla ciebie.

  • A czy ktoś już tam udzielał ludziom pożyczek? Wiem ze tam normalnie można się zarejesteowac jako inwestor i w ten sposób pomnażać swoje pieniądze Czytałem opinie w necie o tej firmire, ale wszyscy piszą tylko o pożyczaniu, a nie nwestowaniu…to nie jest oszustwo z tym inwestowaniem i ile można zarobić?

   • Generalnie ja od czasu do czasu inwestuje trochę pieniadzy na Lendico i nie wydaje mi się, ze to jest jakieś oszustwo. Normalnie masz swoje konto inwestora, przelewasz pieniądze i tyle, a potem liczysz zyski. Zazywczaj to jest kilka procent od kwoty i jedyne co mnie denerwuje to ze najczęściej ludzie bardzo mało pozyczaja na niski procent, ale można dorobić.

 2. Ja raz zainwestowałem, ale potem musialem dużo oszczednosci wydac z racji dużych problemów, wiec w sumie krótko tam zarabiełm, ale trochę przybyło poiueniedzy.

 3. Wiecie może czy jak biorę pożyczkę to Lendico będzie sprawdzać moją obecność w bazie bik? Coś mi się wydaje kurcze ze jestem bo kiedyś kilka dni spóźniłem się ze spłatą kredytu…

 4. W bik chyba nie sprawdzają, patrz big i krd z tego co jest napisane na stronie. Wydaje mi się jednak, ze jeśli za taka glupote jesteś w tej bazie to pewnie puszcza ci pozyczke, chyba ze będziesz bardzo duyzo kasy dhciał.

 5. Nie do końca mi się to podoba. Próbowałam się zarejestrować jako inwestor i dopiero po przekazaniu wszystkich dokumentów i dwutygodniowym oczekiwaniu napisałam do nich maila, na który po tygodniu odpowiedzieli. Niestety nie są to inwestycje dla inwestorów indywidualnych. Szkoda, że taka informacja nie jest podawana od razu przy rejestracji. Nie traciłabym na to mojego czasu. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.

  • Ja polecam. Dostałem pożyczkę od nich jak wszystkie banki mi odmówiły. Mam złą historię kredytową bo, kiedyś nie zapłaciłem kredytu na czas. I dobrze że nie wziąłem banku bo oprocentowanie byłoby masakryczne. Spłacam powoli i nie narzekam naprawdę.

Dodaj komentarz