Netgotowka – warto?

netgotowkanetGotówka to polska firma zajmująca się udzielaniem krótkoterminowych pożyczek na niewielkie kwoty. Firma jest instytucją pozabankową i jej kapitał do udzielania pożyczek pochodzi z wkładu własnego. Pożyczki są udzielane na podstawie wniosku składanego za pośrednictwem strony internetowej, a umowy wysyłane pocztą.

Netgotowka - opinie użytkowników:

  1. Tych chwilowek to jest tyle na rynku, ze az ciężko jest się polapac w tym wszystkim…problem polega na tym, ze wlasnie na szybko potrzebuje 500zł bo powazna awaria auta, amnie potrzebne jest na już. Możecie mi powiedzieć czy ta firma to nie jest oszustwo? Bo szukałem opinii o nich to niestety niewiele znalazłem, a oferta mi się podoba.

    • Wedlug mnie to nie jest oszustwo bo sam korzystałem już raz z tej pozyczki i w sumie było ok, koszty niezbyt male, ale przy chwilówkach to tak jest. Niestety nie znam nnikogo kto tez pozyczal tam pieniądze żeby potwierdzić to.

  2. Ja z kolei dwa razy już bralem tam pozyczki i tez generalnie nie narzekam. Troche zastanawia to jak ciężko dodzwonić się do obsługi klienta…ciagle jest zajęte i sam nie wiem czy tyle klientów maja czy jak, ale co do pozyczki to kasa szybko była na koncie, a po splacie nie miałem zadnych problemów z nimi.

  3. Rozumiem, ze takiej pozyczki nie da się rozlozyc na raty? Znajoma chce wziąć tam pieniądze i ma trochę wątpliwości dlatego pytam. Możecie mi jeszcze powiedzieć od ilu lat da się pozyczac na netgotowka?

  4. Co do wieku to nie wiem niestety, ja już mam trochę lat na karku to dostałem u nich pieniądze. Jeśli chodzi o raty to nie da się możesz pozyczyc na 2,3,4 lub 5 tygodni, przynajmniej tak było jakiś czas temu,. Może się zmieniło.

  5. A wiecie może czy netgotowka sprawdza bik wnioskodawcy? Miałem kiedyś problemy ze spłata innego kredytu i mogę być w tym czyms, a kase potrzebuje pilnie kurcze.

  6. Generalnie to sprawdzają, ale w przypadku tych wszystkich chwilówek podchodzą do tego trochę bardziej na luzie według mnoe. Jeśli w bik nie jesteś jako ten co nagminnie ma w nosie spłacanie rat w bankach to raczejh nie będzie problemu.

  7. No dokładnie, ja nie zapłaciłem kiedyś jednej raty, trochę się spoznilem i trafiłem do bik, ale dostałem kase w netgotowka, tylko chceli zaświadczenie o dochodach z tego powodu niestety.

  8. Dogadałem się z nimi na raty. Wszystko terminowo spłaciłem i nagle po kilku miesiącach na święta dostałem mejla, że z niczego wiszę im jeszcze 400zł. JAKIM CUDEM?????? ZŁODZIEJE OMIJAĆ Z DALEKA

Dodaj komentarz