Pożyczka TakTo – warto skorzystać?

taktoTakTo jest firmą działającą w sektorze pozabankowych, krótkoterminowych pożyczek na stosunkowo niewielkie kwoty. Firma oferuje swoje pożyczki w maksymalnej kwocie 10000zł, przy maksymalnym okresie kredytowania na 3 lata. Wniosek o pożyczkę składany jest za pośrednictwem strony internetowej, a umowa dostarczana kurierem.

Pożyczka TakTo - opinie użytkowników:

  1. Wszystkie fajnie to wygląda, czytam sobie opinie o takto, ale jak wszedłem na ich strone to strasznie mało tam jest informacji…trochę mnie to martwi bo niby ludzie w sumie dobrze o nich piszą, ale jak widze te strone to trochę się boje ze to oszustwo. Co myślicie o tym?

    • Fakt, trochę jest to dziwne i tez miałem obawy. Pozyczylem jednak 3 tysiące bo nie miałem w sumie wyjsca, a tam jednak łatwiej jest dostać pieniądze niż w banku, szczególnie jak się ma inne kredyty czy pozyczki i jak na razie jestem zadowolony.

  2. Widocznie taka maja polityke, ze mało informacji na stronie i tyle. Z drugiej strony dzięki temu witryna jest dość przejrzytsa. Nie wydaje mi się, ze to oszustwo. Znam pare osob,m które maja tam pozyczki i nigdy jakos nie slyszalem żeby specjalnie na nich narzekali.

  3. Łatwo? To tak to nie sprawdza bik jak chce się wziąć pożyczkę? Ilość rat mnie satysfakcjonuje przy mksymalnej kwocie tej pożyczki, ale sprawdzają hgistoei kredytowe?

  4. Generalnie sprawdzają, ale w przypadku tak to masz w sumie dość łagodne warunki tego sprawdzenia. Jak nie jesteś nałogowym niesplacaczem długów to raczej dostaniesz pieniądze.

  5. Czyli jak rozumiem ta firma nie udziela typowych chwilówek? W sumie spłata od razu byłaby dla mnie najlemsza bo chce tylko 500zł pożyczyć tam. Mam jednak jeszcze jedno pytanie, ile trzeba mieć lat żeby w ogóle móc dostać ieniądze?

  6. Musisz być po prostu pełnoletni z tego co rozumiem co jest napisane na stronie taktofinanse.pl. Czyli po prostu 18 lat, a co do rodzaju to raczej nie jest to chwilówka, nie da się na mniej jak na 3 miesiące, czyli 3 raty pozyczac.

  7. A ja mam takie pytanie bo odnośnie spłacam pożyczke u nich, ale wiecie czy mogę dostać kolejną pozyczkę w takto jak mam niespłaconą pożyczkę poprzednią?

  8. Zgadza się, sam nawet raz próbowałem wziąć sobie jeszcze 500zł, a miałem u nich sporą pozyczke to dowiedziałem się, ze dostane jak spłace to co mam u nich zaciągnięte jak na razie.

Dodaj komentarz